KsiezaPedofile.Info

 
Główna Małoletni Rodzice O Nas Kontakt
STRONA GŁÓWNA
oskarżenie
Ks. CZESŁAW MACIASZEK
Ks. WŁADYSŁAW KRAWCZYK
Ks. PIOTR SKURA
REAKCJA DIECEZJI PŁOCKIEJ
REAKCJA WATYKANU
UKRYWAJĄ KS. PEDOFILÓW
DOKUMENTY
AUDIO/VIDEO
FORUM DYSKUSYJNE
linki
RUCH OFIAR KSIĘŻY
 

Jeśli byłeś wykorzystany seksualnie przez księdza lub innego pracownika kościoła kliknij po więcej informacji

Jeśli posiadasz informacje o seksualnym wykorzystywaniu przez księdza lub innego pracownika kościoła kliknij po więcej informacji

 

Ruch Ofiar Księzy - udostępniający serwis

 Użytkownik  -  korzystający z serwisu.

----------

 

 

RuchOfiarKsiezy.Org | KsiezaPedofile.Info | Zakroczym.Info

Dozwolone rozpowszechnianie materiału

z zaznaczeniem skąd pochodzi

 

Ochrona prywatności i odpowiedzialność

 1. Materiały oryginalne zamieszczone na naszych stronach internetowych i ich tłumaczenia na język polski, służą wyłącznie celom informacyjnym i zostały opracowane na podstawie informacyjnych doniesień mediów o światowej reputacji. Wyjątek stanowią tu teksty "własne" gdzie właściciel serwisu i autor tekstów "oskarżam" bierze pełną odpowiedzialność za prezentowaną w nich treść.

 2. Ze względu na  możliwości występowania błędów w tłumaczeniu czy pominięć spowodowanych okolicznościami leżącymi poza naszą kontrolą, "udostępniający serwis", nie ponosi żadnej odpowiedzialności za, dokładność czy kompletność zamieszczonych materiałów informacyjnych,  jak również za ich przydatność dla określonych działań "użytkowników"  serwisu.

 3. Zamieszczone materiały informacyjne nie podlegają aktualizacji a ewentualne ryzyko związane z użytkowaniem i wykorzystaniem materiałów oryginalnych czy tłumaczeń na język polski,  ponosi "użytkownik".

 4. "Udostępniający serwis",  nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec "użytkowników" serwisu lub osób trzecich, z tytułu ewentualnych szkód, zarówno bezpośrednich, jak i pośrednich, związanych z wykorzystaniem materiałów informacyjnych zamieszczonych na "udostępnionym serwisie", stronach internetowych.

 5. "Udostępniający serwis", nie odpowiada za politykę ochrony prywatności i jej stosowanie przez właścicieli stron oryginalnych materiałów informacyjnych,  które wykorzystywane są do tłumaczenia na język polski. Jeżeli zachodzi taka potrzeba użytkownik serwisu powinien zapoznać sie z treścią oświadczeń o ochronie prywatności serwisu który jest właścicielem oryginalnego materiału informacyjnego.

 6. Właściciel serwisu i autor tekstów "oskarżam" bierze pełną odpowiedzialność za prezentowaną w nich treść.

 7. "Udostępniający serwis", nie sprzedaje i nie daje do używania zgromadzonych danych osobowych użytkowników innym osobom lub instytucjom.

 8. Udostępniający serwis, NIE instaluje  na komputerze "użytkownika" tzw. Cookies.

Copyright

 1. Oryginalne materiały informacyjne zamieszczone na stronach "udostępniającego serwis",  mogą być  (ale nie muszą ) prawnie zastrzeżone. "Użytkownik" powinien zapoznać sie z treścią oświadczeń o "Copyright",  serwisu który jest właścicielem oryginalnego materiału informacyjnego.

 2. "Udostępniający serwis" nie jest odpowiedzialny za polisę "Copyright" i jej stosowanie przez właścicieli stron oryginalnych materiałów informacyjnych, jak i ich przestrzeganie przez "użytkowników" serwisu.

 3. Materiały  należące do "udostępniającego serwis" ( ROK ) są Copyright©RuchOfiarKsięży.Org

 4. DOZWOLONE JEST ROZPOWSZECHNIANIE NIEKOMERCYJNE z zaznaczeniem skąd pochodzą.

 5. Korzystanie z materiałów graficznych, zdjęć, aplikacji i plików danych oraz innych elementów należących do "udostępniającego serwis" czy właściciela materiałów oryginalnych -  nie oznacza nabycie praw własności.

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania związanie z powyższym oświadczeniem wyślij email na adres: RuchOfiarKsiezy.Org


 

Zakroczym.Info

 

 

RuchOfiarKsiezy.Org | KsiezaPedofile.Info | Zakroczym.Info

Dozwolone rozpowszechnianie materiału

z zaznaczeniem skąd pochodzi